Ubytování

Penzion Anton

Ubytování máme zajištěno v penzionu se slevou za zvláštní cenu, platí jen pro nás je to 12 Eur na osobu a noc. Vzdálenost cca 800 m od přistávací plochy padákových kluzáků!

Penzion *** Anton je nově vybudovaný penzion s vysokým standardem ubytování a restauračních služeb. Je situován v tichém prostředí obce Teplička nad Váhom, 5 km od centra Žiliny a nedaleko Národního parku Malá Fatra. Krivánska Malá Fatra s kouzelnou Vrátnou dolinou je vyhledávaným střediskem zimní i letní turistiky. Do penzionu je možný přístup autem, k dispozici je hlídané parkoviště. Také lze využít časté autobusové spojení ze Žiliny. Dovoz a odvoz na penzion první a poslední den kurzu je zdarma.

Na ubytování slouží 43 dvou a třílůžkových pokojů a jeden dvoulůžkový apartmán. Na každém pokoji se nachází TV přijímač s příjmem satelitních programů, LAN a WIFI internet, rádio, telefon, koupelna a WC.

V penzionu se nachází také restaurace s kapacitou až 100 míst, VIP Salón s kapacitou 40 míst, Smoking salón s kapacitou 30 míst a Night bar s kapacitou 50 míst.

Výborná a levná kuchyň. Denní menu v nabídce do 3,20 Eur. Zde si můžete vychutnat různá jídla slovenské kuchyně a pizzerie.

Najdete zde i WELLNESS Centrum se saunami, masáží a fitness centrem. Je možné zapůjčit si i bycikel.

.

.

Penzion Anton

Adresa:

Sv. Cyrila a Metoda 830, Teplička nad Váhom 013 01

GPS súradnice: 49.226321, 18.791441

Ubytování Vám rezervujeme, stačí když si v přihlášce na kurz vyznačíte ubytování.

https://gradient.cx/ https://www.swing.de/ https://www.garmin.sk/ https://easyfly.cz/ https://flytec.ch/ https://karpofly.cz/