Video

Základný 6 dňový kurz paraglidingu 12.08.2017

Ďakujem za tento filmik, Czezare. Základný kurz paraglidingu, na Staníku pri Žiline 12-17.08.2017. Krásne si zachytil pocity ľudí pred ich prvým veľkým samostatným letom, je radosť vidieť ich rozosmiatych po pristáti. Ešte raz, veľká vďaka...

Gradient - Bright 5 tested by Freiraum

Video demonstruje lehkost ovládání kluzáku Bright 5. Jeho koncepce kluzák pro zábavu, bezpečné létaní je víc než zřejmá. Bright 5 je nejlepší volbou pro začátečníky i mírně pokročilé piloty. Svým výborným výkonem vás nebude omezovat ani při vašich prvních přeletech.

Tandem

ABCparagliding a televize Markíza. Radoslav Židek připravil překvapení pro Sylvii Kadnárovou v programu Let's Dance.

Druhý den

Terén - Hájik u Žiliny, severní svah, dostupnost - 5 min. jízda autem z místa ubytování. Louka s mírným sklonem a středně velkým převýšením. Krátké i delší lety.

Třetí den

Terén - Nededza, jižní svah, dostupnost - 10 min. jízda autem z místa ubytování. Louka s mírným sklonem a malým převýšením. První pokusy o vzlet. Krátké a nízké lety.

Čtvrtý den

Terén - Hajik u Žiliny, východní svah, dostupnost - 10 min. jízda autem z místa ubytování. Louka s mírným sklonem a středne velkým převýšením. Nízké i vyšší lety, v závislosti na povětrnostních podmínkách a schopností kurzistů.

Pátý a šestý den

Terén - Straník, južní start, převýšení víc než 400m, dostupnost - 15 min. jízda autem z místa ubytování. Závěrečné lety ze Staníka.

ABCparagliding school

Toto prezentační video pro nás vyrobila společnost Dream and sound video v r. 2009. Zobrazuje celkově základní kurz paraglidingu. Podařilo sa jí zachytit nejen samotný průběh kurzu, ale i překrásné terény a okolí Žiliny, na kterých kurz probíhá. Za toto jí patří naše díky.

Gradient ORBIT3 - Madeira 2010

https://gradient.cx/ https://www.swing.de/ https://www.garmin.sk/ https://easyfly.cz/ https://flytec.ch/ https://karpofly.cz/